Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez

Puchar Burmistrza Dobrzan w rękach „Zaszokowani Lutkowo”

DODANO: 2018-05-10 13:53:49

Tegoroczny Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Dobrzan odbył się 5 maja tradycyjnie na boisku „Orlik 2012” w Dobrzanach. W rozgrywkach udział wzięło 5 drużyn: Zaszokowani Lutkowo, Kozy, Paweł Pasierbiewicz, Saturn Szadzko, Bosman Dobrzany.

24 marca 2018 w Hali Widowiskowo - Sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach odbył się IV Turniej SWANSON CUP w BJJ dla dzieci, młodzieży i dorosłych Police 2018 pod patronatem Burmistrza Polic oraz Polskiego Związku Ju Jitsu.

4. Energia Politechnika Koszalin

Dziesięcioosobowy skład Dobrzańskiego Valiant Gold Teamu reprezentował naszą gminę na tegorocznych Mistrzostwach Polski BJJ, które odbyły się 2 grudnia br. w Stępnicy. Z ponad 300 zawodników z całej Polski podopieczni Pana Grzegorza Szatkowskiego wywalczyli łącznie 3 złote, 1 srebrny oraz 5 brązowych medali.

Oto Medaliści: Kacper Stępnik - złoty medal, Zuzanna Stępnik - złoty medal, Amelia Sałapata - złoty medal, Oskar Myszk - srebrny medal, Bartek Błaszczuk - brązowy medal, Bartek Kruk - brązowy medal, Bartek Kawa 4 miejsce, Miłosz Ferenc - brązowy medal, Marika Ferenc - brązowy medal, Lena Janczyk - brązowy medal.

SERDECZNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZWYCIĘZCÓW !!!

Zawodnicy Dobrzańskiego Valiant Gold Team na DUKO CUP 18.11.2017 r.

w TARNOWIE PODGÓRNYM k. Poznania

1. Kacper Stępnik (13 lat) - stoczył łącznie 6 walk, po 3 w kategoriach gi oraz no-gi, wszystkie walki zakończył przed czasem. Zdobył dwa złote medale.

2. Amelia Sałapata (6 lat) – zdobyła 2 złote medale, po jednym w obu kategoriach.

3. Bartłomiej Kawa (6 lat) niestety bez medalu, ale nie poddaje się.