Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Gmina Dobrzany zawarła porozumienie o przyjęciu do klastra

DODANO: 2018-04-25 09:38:59

Podczas spotkania zorganizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które odbyło się w dniu 19 kwietnia w Stargardzkim Centrum Kultury przedstawiciele klastra energii Odnawialny Chociwel, w skład którego wchodzą między innymi samorządy: Marianowo, Suchań oraz Ińsko, zawarli z Gminą Dobrzany porozumienie o przyjęciu do klastra. Wymienione wyżej samorządy wraz z przedsiębiorcami, zrzeszonymi w klastrze, prowadzą wspólne działania na rzecz szczególnej dbałości o środowisko przy wytwarzaniu energii z biomasy, słonecznej, wiatrowej oraz geotermalnej.

https://www.wfos.szczecin.pl/1675-czyste-powietrze-twojego-regionu-konferencja-dla-mieszkancow-powiatu-stargardzkiego.html

czytaj więcej →

I Wiosenna Wystawa Ogrodniczo-Pszczelarska w Barzkowicach

DODANO: 2018-04-24 10:03:30

28 – 29 kwietnia 2018 r. rusza wiosenna wystawa ogrodniczo-pszczelarska na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Stawiamy na promocję naszego regionu.  Serdecznie zapraszamy już dziś w ostatni weekend kwietnia na terenie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie, skierowane dla wszystkich zainteresowanych jako skuteczna promocja województwa zachodniopomorskiego na tle Polski w Europie.

czytaj więcej →

PRZEBUDOWA TERENU PRZED URZĘDEM

DODANO: 2018-04-19 11:12:03

Rozpoczęto prace, które są początkiem zmian jakie w najbliższym czasie będziemy mogli obserwować na placu przed Urzędem Miejskim w Dobrzanach. W tej chwili teren jest oczyszczany i przygotowywany do zagospodarowania, a już niedługo powstaną w tym miejscu nowe nasadzenia drzew i krzewów, nowa nawierzchnia, alejki, a także pojawi się więcej ławek. Renowacji zostanie poddana również tablica.

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy