Przejdź do strony z wysokim kontrastem

Kalendarz imprez


Konkurs KRUS pn. „Bezpiecznie na wsi mamy-upadkom zapobiegamy"

DODANO: 2018-02-01 10:02:22

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że do wszystkich szkół podstawowych na terenie województwa zachodniopomorskiego zostało wysłane zaproszenie do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci, który w tym roku przebiega pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy".

czytaj więcej →

100 urodziny Pana Stanisława Kempf

DODANO: 2018-02-01 07:44:31

W minioną sobotę 27 stycznia br. jubileusz setnych urodzin obchodził  Pan Stanisław Kempf z Dobrzan. Z tej okazji Dostojnemu Jubilatowi życzenia złożyła nie tylko najbliższa rodzina, ale także Burmistrz Dobrzan Anna Gibas wraz z Kierownik Stanu Cywilnego p. Agnieszką Piątkowską.

Dostojnemu Jubilatowi Pani Burmistrz wręczyła List Gratulacyjny od Premiera Rzeczypospolitej Polskiej p. Mateusza Morawieckiego, a w imieniu swoim jak i Mieszkańców Gminy Dobrzany kwiaty i okolicznościowy prezent składając przy tym życzenia zdrowia oraz kolejnych szczęśliwych lat życia w otoczeniu ukochanych najbliższych.

Pan Stanisław czekając obecnie na nadejście wiosny pozostaje w świetnej kondycji i zdrowiu, tryska humorem jest pogodny, szczęśliwy, zadowolony z dzieci, wnuków, prawnuków i praprawnuków, których fotografie ozdabiają jego pokój. Jubilata bardzo ucieszyła ta niecodzienna wizyta. Serdecznie dziękuje Mieszkańcom za życzenia i pamięć o jego osobie oraz przesyła pozdrowienia.

Jeszcze raz Gratulujemy Panu Stanisławowi wspaniałego jubileuszu
oraz życzymy dużo spokoju, zdrowia i wielu pięknych chwil !

czytaj więcej →

DODANO: 2018-01-30 09:35:20

Dzień Babci i Dziadka - Wieczorek Taneczny

Już od kilku lat w kalendarzu uroczystości Burmistrza Dobrzan ważne miejsce zajmują obchody Dnia Babci i Dziadka. Jest to szczególna chwila dla seniorów z Gminy Dobrzany, której towarzyszy wiele uśmiechu i radości. Tegoroczne obchody odbyły się 18 stycznia tradycyjnie już od lat w świetlicy wiejskiej w Kozach i rozpoczęły się od uroczystego przywitania przybyłych gości przez gospodarza uroczystości Panią Burmistrz Annę Gibas. Tego wieczoru dzieci uczestniczące do placówek wsparcia dziennego na terenie Gminy Dobrzany pod opieką Pani Katarzyny Stępnik zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne, a repertuar okolicznościowych wierszy i piosenek spotkał się z entuzjastycznym odbiorem.

Atmosfera uroczystości była wesoła i rodzinna. Dla przybyłych gości został przygotowany urozmaicony poczęstunek. Dalsza część obchodów święta Seniorów upłynęła pod hasłem muzyki na żywo, czyli wieczorku tanecznego. Z dużym zadowoleniem gości zostały przyjęte najpopularniejsze szlagiery muzyki w wykonaniu Pana Tomasza Buczka, który poderwał do tańca szerokie grono gości. Uroczystość była doskonałą okazją do inaczej i odświętnego spędzenia czasu oraz integracji seniorów .

Mamy nadzieje, że minione chwile na długo zapadną w pamięć zarówno dzieci jak i dziadków. Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich seniorów jednocześnie składając życzenia zdrowia i pomyślności. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tegorocznych uroczystości tj.: Pani Katarzynie Stępnik, Firmie Usługi Przewozowe Krzysztof Dąbek oraz pracownikom Urzędu Miejskiego w Dobrzanach.

 

czytaj więcej →

Biutetyn Informacji Publicznej

Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta

Monitor Polski

Dzienniki Ustaw

Regionalny System Ostrzegania

Elektroniczne widokówki

elektroniczna widokówka

elektroniczny samorząd

ANR

ARiMR

ARiMR

Mapy

Ostrzeżenia

Komunikaty pogodowe

Multimedia

Galerie zdjęć

nasz kanał TV

Kampanie

Bezazbestu

WKU

Urząd Pracy